GABU MILFORD 🐰

Posláním značky Gabu Milford je co??? Aby ses smál od ucha k uchu. Nebo aby Ti alespoň cuknul koutek, všichni nemaj bílý zuby, aby je mohli ukazovat, že.

Je prokázáno, že moje potisky zanechávají kolemjdoucím úsměv na tváři! No a o to jde, ne,… dělat svět hezčím.

No a kdo teda jsem a co dělám?

Využívám češtinu, tu naši strašnou náturu, dvojsmysly, ilustruju a čmárám a taky jsem se trochu dotkla toho našeho českýho kosočtverce – ve světě ho totiž nikdo nezná… ty vole, divný, co? Nešlo mi o žádný porno, ale o to, že to “logo” je prostě d-o-k-o-n-a-l-ý. Tím “logem” jsem vlastně tuhle značku začala, takže mám na čele prakticky nálepku “vagina” a pořád mi někdo posílá sprostý články, videa a tak. Jako už mě to trochu se*e :D, ale lepší je bejt profláklá tímhle než bejt uplná nuda, co se bojí to slovo říct. Jo a jsem sprostá, no a co, ty seš taky!

Trika s kapsičkami mají kapsy z látek z let minulých, jelikož mamka a její láska k šití💙, ona má doma pekelnou zásobu starejch pokladů! Taky nakupuju látky na doplňky na našich cestách. Tyhle speciální kusy právě fyzicky vyrábět nedokážu (pokud nejsou skladem), protože jsem strašnej dobrodruh a od začátku roku 2020 jsme na cestách po světě. No, to ještě nikdo netušil, že se někde na druhym konci světa vyrojí hnusnej **************** virus, takže neni to zase taková pohádka, jak jsme si představovali :D!!

Trika pro zemi českou pro mě teď digitálně tiskne jedna tiskárna v Čechách. V Praze mám svůj sítotiskovej stroj – až budu zase bydlet doma, tak to opět rozjedu a budu tisknout ty svý pí*ovinky :)! A mamka, můj otrok zase našije kapsičky a tak. Snad se i konečně odvážim ke složitějším kouskům.

Dělám i jiný srandy jako je práce pro ostatní. Dělám grafiku na zakázku, stříhám videa, kreslim kraviny a podstatný věci… a… a tak prostě, dyť to znáš. Takže, jestli něco potřebuješ, tak se ozvi. Ale nechoď na mě s pí*ovinama, těch mam plný zprávy :D!!!

 

Gabu Milford na ETSY

Pro USA a Kanadu mám nově obchod na Etsy. Tyto objednávky se tisknou v USA a Kanadě, ale taky v Čechách pokud si objednáš z Čech nebo z Německa. Tady si klikni a podivej se na Czech That Print, no na ten název klikni, tomu se řiká aktivní link, mrk mrk. Jako skoro jsem u vymejšlení toho názvu porodila.

 

TAK A TADY TROCHU OFIKO INFA (ale to většinou nikoho nezajímá):

Od 15ti let jsem studovala umění a v roce 2019 jsem završila 13 let studia bakalářským titulem na pražské UMPRUM. Sice jsem studovala animaci, ale vždycky jsem tak nějak navrhovala, šila a vymejšlela něco s textilem. No a tak to dneska dělám. Protože máš přece dělat to, co tě baví nejvíc!

V 16ti jsem začala chodit na Střední uměleckou školou Václava Hollara v Praze, to je nejlepší škola na světě Ti řikám!!! Po maturitě jsem byla přijata na Vyšší odbornou školu Václava Hollara, ale tu jsem nedokončila, protože už jsem měla tak nějak všeho plný zuby, tak jsem odjela a něco přes rok strávila v kanadském Torontu.

Sice mi to trhalo srdce (jako dodnes brečim nebo projížim místa na Google mapách :D), ale vrátila jsem se, abych mohla studovat na UMPRUM v Praze. Rok ponávratu do Čech jsem potkala svýho osudovýho Kanaďana Dana v Praze. Pozor na ten jazykolam, jo – zadaná za Kanaďana Dana. Bez něho bych tohle všechno nikdy nedělala, on je moje ohromná podpora. Ale tak jasně, kočičky, rodina a kamarádi taky :). A pivo. A víno. A tak.

 

ČUSÍČEK A PÁPÁ

Pokud máte otázky nebo připomínky, pište na Gabu Milford Facebook stránku nebo na e-mailovou adresu gabu@gabumilford.com. Prosim, neposílejte mi ale sprosťárny jo, toho mi posílaj dost už moji vtipní kamarádi.

Sleduj moje cesty a čmáranice na Instáči: Gabu Milford´s

Sleduj i můj Instáč pro potisky: Gabu Milford Clothing

 

Vaše a Tvoje Gabu Milford, navždy s láskou a pivem

 

 

Gabu Milford