For English text scroll down 🙂

GABU MILFORD

Posláním značky Gabu Milford je rozesmávat lidi díky sítotiskem potištěným a ručně malovaným trikům, tílkům, taškám, batůžkům, kravatám atd… Je prokázáno, že zanechávají kolemjdoucím úsměv na tváři a občas to někoho i sblíží náhlou konverzací :). Gabu Milford využívá československého loga pro vaginu, jelikož je to vyloženě naše logo a ve světě ho neznají. Tematikou ale není jen to, hlavní je, aby to nebyla nuda!

Každý kus oblečení je originál. Potištěné sítotiskem nebo ručně malované v Praze. Prosím, perte textil podle pokynů na 30°C.

Pokud máte otázky nebo připomínky, pište na Gabu Milford Facebook stránku nebo na e-mailovou adresu gabu@gabumilford.com.

Vaše Gabu Milford

KVALITNÍ TRIKA STANLEY&STELLA

Trika odebírám od belgické značky Stanley&Stella. Jsou vysoce kvalitní, vyráběné ze 100% organické bavlny a jejich perfektní střih NIKDY nedovolí nechtěné “šikmo točené švy” na bocích trik. Firmě Stanley&Stella záleží na podmínkách, ve kterých švadleny a švadleňáci pracují. Výrobci trik jsou pečlivě vybraní na základě kvality, jejich know-how a respektu k dobrým pracovním podmínkám zaměstanců. Stanley&Stella spolupracují se 7mi továrnami v Dháce, mají tam 19 vlastních zaměstanců, kteří spolupracují a dohlíží na výrobu a dodržování dobrých pracovních podmínek každý den.

 Stanley&Stella jsou členem organizace Fairwear foundation.

Fairwear Foundation (FWF) je mezinárodní organizace, která si klade za cíl zlepšit život lidem, pracujícím v oděvním průmyslu. Fairwear Foundation je nezávislá a nezisková organizace, která prověřuje pracovní podmínky v továrnách v 11 zemích v Asii, Evropě a Africe a zajišťuje, aby pracovníci dostávali spravedlivou mzdu, aby pracovali v čistém, bezpečném a příjemném pracovním prostředí. FWF samozřejmě organizuje nezávislé neohlášené audity, aby se ujistila, že jsou standardy skutečně dodržovány.

Členské společnosti se zavazují k implementaci Code of Labour Practices do celého řetězu dodavatelů, který zahrnuje tyto standardy:

  • lidé si vybírají zaměstnání na základě svobodné vůle;
  • vyloučení diskriminace;
  • zákaz práce dětí mladších 15 let;
  • zaměstnanci mají právo vstoupit do odborů;
  • zásada minimálních platů;
  • regulovaná pracovní doba;
  • zdravé a bezpečné pracovní prostředí;
  • právně závazný pracovní vztah.

Více o Stanley&Stella si můžete přečíst zde, bohužel pouze v angličtině.

GABU MILFORD

Gabu Milford´s goal is to make people laugh and to make those wearing these designs the centre of attention. We want to bring a little fun into your life! Gabu Milford makes more designs and a lot of them are in process waiting until they are good enough. Would you like to know what Vagnum is? Magnum ice-cream comes together with the shape of Czech logo for vagina which is a rhombus with vertical line in the middle. It is safe enough for little kids to not get the joke and obvious enough for adults to enjoy hidden fun.

All the clothing is hand-painted or silkscreen printed locally in Prague. Whether hand painted or silkscreen printed, the clothing is high quality and will last wash after wash. Please follow the guideline and wash on 30°C .

If you have any questions, special requests or are not satisfied, please contact me. Here is my Gabu Milford Facebook page or my e-mail address is gabu@gabumilford.com.

Your Gabu Milford

T-SHIRTS OF HIGH QUALITY

Stanley&Stella´s manufacturers are carefully selected for the quality of their know-how, their production and their great respect for the working conditions of the employees. Stanley&Stella works with only 7 factories, in order to maintain a privileged relationship. Their 19 local employees based in Dhaka work together with factories every day.

Stanley&Stella collaborates with FairWear foundation, read more about Stanley&Stella and Fair Wear here.