Odpovědi na často kladené otázky:

8/6/2021

  1. Koukejte se, PROSÍM, na tabulku rozměrů. Každý produkt má svou tabulku velikostí níže na stránce. Pokud si nevíte rady, kontaktujte mě
  2. Trika a mikiny se tisknou v Čechách kromě jedné mikiny, která se tiskne v Německu, vše je popsáno v popisu produktu.
  3. Vy, kteří Paypal nemáte, si ho nemusíte zakládat, Paypal zpracovává platby debetní i kreditní kartou, aniž byste si museli zakládat účet. Platby kartou bohužel nemůžu přijmout.
  4. Pokud si objednáte více produktů a z toho bude jeden z mé zásoby a další od firmy, která pro mě tiskne, balíčky Vám přijdou každý zvlášť. Napíšu Vám to v emailu o potvrzení objednávky.
  5. Zboží z tiskárny Vám domů přiveze DPD. Jakmile tiskárna předá balíček DPD, pošlou Vám email, kde si můžete i změnit čas a místo vyzvednutí.
  6. Starší zásoby, které netiskne tiskárna, Vám pošlu Českou poštou nebo Zásilkovnou – podle domluvy. Starší zásoby jsou převážně Vagnum potisky a o trika s našitými kapsami. Vše je vždy vysvětleno v popisu produktu níže na stránce.

 

POKUD MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ, ZEPTEJTE SE SKRZ TENTO FORMULÁŘ.

 

 


 

Digitální potisk

2/2/2020

S mým “Co bude dál?” je konec, už totiž vím!

Našla jsem firmu, která pro mě bude tisknout a posílat trika rovnou k Vám domů. Textil je potištěn digitálně a tak mi umožňuje víc možností jako je například barevnost!

Poštovné pro Českou republiku zůstává stejné, je tedy zadarmo. Na e-shopu je stále dostupná zásoba, kterou jsem tiskla sama sítotiskem, ale jen do vyprodání zásob. To se týká i trik s kapsičkami, s novou firmou bohužel nedokážu trika potisknout a zároveň našít kapsičky. S novou změnou přichází i změna způsobů platby. Již není možné platit dobírkou. Platba je možná přes Paypal nebo převodem na účet. Vy, kteří Paypal nemáte, si ho nemusíte zakládat, Paypal zpracovává platby debetní i kreditní kartou, aniž byste si museli zakládat účet. Pokud si objednáte více produktů a z toho bude jeden z mé zásoby a další od firmy, která pro mě tiskne, balíčky Vám přijdou každý zvlášť.

Pokud máte nějakou otázku, neváhejte a napište mi e-mail: [email protected]

Mějte se krásně, Vaše Gabu Milford

 


 

Těšíme se na Vás 7.prosince v Praze v Krymské ulici v Lya beer café. Trhy budou probíhat od 12 do 17 hodin. Přijďte si něco koupit se slevou MRK MRK! Zde je odkaz na událost: Facebook událost

Ve stejný den 7.12. budeme i na Vánočních trzích v Lounech.

 

 

 


 

Aby se Vám lépe vybíralo zboží, které Vám sedí, přidala jsem kategorii Výběr podle VELIKOSTI. Některá trika/tašky jsou pouze po jednom kusu nebo ve výprodeji a už k dostání nebudou, tak věřím, že se Vám doteď “blbě”hledalo, co si vůbec můžete pořídit.

Děkuju za podporu!

Vaše Gabu Milford

 

 

 

 


 

Tak jsem bakalář! BcA.

6/2019

Dokončila jsem studium na Vysoké škole uměleckoprůmyslové “UMPRUM” v Praze. Obor Filmová a televizní grafika, což je takovej podivnej název pro animaci.

Na magistra se hlásit nebudu, už jsem stará :))

 

 


Šťastnej novej!!

 


 

Děkuju všem za skvělý druhý ročník Vagnumfestu!

I přes nepřízeň počasí jsme si to užili a všechno jim vypili!

 


 VAGNUMFEST 2018

22.-23.6.2018

dvoudenní festival hudby a srandy 

Plánujeme druhý ročník Vagnumfestu, oslavy Vagnumu, který vznikl spojením toho nejlepšího českého symbolu a skvělého nanuku.

Opět s klukama z kapely Afterspoon a opět na skvělém místě s velkou zahradou v Modré Vopici v Praze ve Vysočanech. Kdyby se to někomu zdálo z ruky, věřte, že areál je skvělý pro letní dny na čerstvém vzduchu a samozřejmě pro koncerty, takže se to vyplatí. Místo je proslulé undergroundovou historií už od devadesátek. Začneme v pátek 22.6. ve 20h večer a v sobotu 23.6. od 18h.

Na místě bude prodej trik od Gabu Milford za sníženou cenu. Také nově budeme mít při ruce tatérku Terku Žižkovou, která Vám může splnit kreativní sen na kůži. Úžasná Katartina předvede fireshow. Na zahradě opět vyvěsíme bílé plátno pro kreativní duše a poskytneme barvy a štětce pro malbu.

Modrá Vopice nabízí spoustu druhů alkoholického osvěžení, můžete se podívat zde osvěžení Modré Vopice. Kromě tekutého osvěžení nabízí i dobroty z grilu – grilovanou klobásu a grilovaný hermelín.

 

Informace ohledně času hraní kapel a další budeme průběžně aktualizovat. Změna programu vyhrazena.

Díky, že přijdete! Těšíme se na Vás!
Váš VagnumFest team 🙂

 

 


 

TEXTIL S PŘÍBĚHEM

 16.2.2018

Nejen, že mé potisky si s sebou nesou své dvojsmysly nebo svůj příběh, ale i látky, ze kterých stříháme kapsičky. Spoustu z nich je vyloženě retro, několik let čekaly ve skříni na svůj správný čas. Nebo tu jsou nikdy nenošené kalhoty, nikdy nedošitý župan… všechno má další šanci!! Jiné látky objevujeme na cestách po světě, například tu velmi oblíbenou modrou květovanou látku, tu červenou s bílými puntíky a další jsme přivezli z Tenerife <3.

 

 

           

          

 


RUČNÍ PRÁCE S LÁSKOU

6. ledna 2018

Gabu Milford je rodinná spolupráce, já, můj přítel Dan a moje mamka Iva. Bez nich bych v tomhle druhu podniku ani nezačala. Mamka zapojuje šikovné ruce a léta studií v oděvním oboru. Tomu se profesionálně nevěnuje, tak jí trochu plním sny. Dan zase ví, jak na to. Má rady ohledně všeho, protože zázračně všechno ví! Taky mi samozřejmě moc pomáhá “brainstorming” s kamarády u piva, to se pak nápady kreslí samy.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


POUR FÉLICITER 2018

 

1.ledna 2018

Jednoduše skvělý rok 2018!

Věděli jste, že novoročenky / PF jsou vyloženě českou a slovenskou zvyklostí? Nikde jinde po světě je nedělají. Každý jistě pochopí, že letošní PF reprezentuje naši českou a slovenskou vynalézavost, naše logo pro vagínu, které taky nikde jinde ve světě nedělají.

 


Vánoce na poslední chvíli

Vážení příznivci Gabu Milford, také nakupuji dárky na poslední chvíli, ale pokud byste si pro někoho nebo pro sebe chtěli pořídit dárek ode mě, berte prosím na vědomí, že poslední objednávky přijímáme do 19.12. včetně, aby Vám na poštu a potom pod stromeček stihly dorazit.  Objednávky zadané po 19. prosinci posíláme až od 2.ledna 2018.

 

 


Rozhovor o vagínách

1. prosince 2017

koukni se na video 🙂 klikni sem

Jednou mě oslovila Pája z Koule.cz, jestli bych s ní udělala rozhovor o tématu, které nejčastěji zobrazuju na svých trikách a taškách. No a tak se stalo. Na natáčení jsem byla jsem dost nervózní a celý den se mi klepala pravá ruka. Ale za to také mohlo fénování textilu horkovzdušnou pistolí (to je ta absolutně nezáživná poslední část sítotiskového procesu). Natáčení proběhlo tak rychle, že jsem se stačila zaseknout pouze dvakrát a z nervozity jsem asi nezmínila všechno, co bych ráda. Příště, pokud mě někdo někdy zase osloví, tak nesmím zapomenout toho zapomenutého panáka chilli vodky vypít!!! Každopádně děkuju Páje za rozhovor, byla to sranda a ani jsem se nesložila, jak jsem předpokládala.

Vaše Gabu Milford

 


Vagnumfest 2017

Červenec 2017

Děkuju za skvělý Vagnumfest v Modré Vopici! Děkuju Vám všem, kteří jste pomáhali organizovat, děkuju kapelám, že chtěli hrát :), děkuju barmanům, klubu a všem, kteří přišli podpořit dobrou párty! Já jsem to jako obvykle nevydržela a připila jsem se už během večera, tak doufám, že jste ocenili, když jsem rozdávala panáky vodky! Mrzí mě, že jsem nezvládla pořídit víc fotek, byla jsem zaměstananá prodejem triček, opíjením se a tančením. Příští rok se s fotkama polepším a bude to ještě více nadupaný! Letos jsme měli jen měsíc na přípravu, příští rok budeme připraveni ještě lépe!!! Natáhneme víc prostěradel k pomalování, bude víc kapel a více prodejců! Tak se těším, už se spekuluje o datu 23.6. opět v Modré Vopici!

Vaše Gabu Milford

July 2017

Thank you for the fantastic event Vagnumfest (June 30th, 2017) !. Thank you everybody who helped us make it happen! Thanks to all the awesome bands, co-organizators, club, bartenders and for sure thank you all who came to enjoy the party!

Your Gabu Milford

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabu Milford