Plavková sezóna

11/5/2020

Narazila jsem na možnost designu potisku plavek a to celoplošnou sublimací! Je to moje nová obsese, tak se těště :). Poštovné po celém světě zdarma! Najdete je v kategorii plavky  https://gabumilford.com/product-category/plavky/

 


 

Digitální potisk

2/2/2020

S mým “Co bude dál?” je konec, už totiž vím!

Našla jsem firmu, která pro mě bude tisknout a posílat trika rovnou k Vám domů. Textil je potištěn digitálně a tak mi umožňuje víc možností jako je například barevnost!

Poštovné pro Českou republiku zůstává stejné, je tedy zadarmo. Produkty potištěné novou firmou zasílám zadarmo i mezinárodně. Na e-shopu je stále dostupná zásoba, kterou jsem tiskla sama sítotiskem, ale jen do vyprodání zásob. To se týká i trik s kapsičkami, s novou firmou bohužel nedokážu trika potisknout a zároveň našít kapsičky. S novou změnou přichází i změna způsobů platby. Již není možné platit dobírkou nebo převodem na účet. Jedinou možností je platba přes Paypal. Vy, kteří Paypal nemáte, si ho nemusíte zakládat, Paypal zpracovává platby debetní i kreditní kartou, aniž byste si museli zakládat účet. Pokud si objednáte více produktů a z toho bude jeden z mé zásoby a další od firmy, která pro mě tiskne, balíčky Vám přijdou každý zvlášť.

Pokud máte nějakou otázku, neváhejte a napište mi e-mail: gabumilford@gmail.com

Mějte se krásně, Vaše Gabu Milford

 


 

Co bude dál?

2/1/2020

Popravdě zatím nevím, zásobu teď doplňovat nebudu. Dávám si čas do března vymyslet, jak to budu dělat dál. Koncem roku jsem měla pár komplikací s barvou pro tisk a tak jsem se rozhodla, že nejspíš najdu někoho, kdo pro mě bude tisknout. A budu si stát za svým a držet si zdroj ekologického textilu!

7.1. začínáme naši dvouletou cestu po světě, každých pár měsíců se chci vracet, abych si e-shop mohla udržet a poslat zásoby do obchodů.

Krásný nový rok všem!

Vaše Gabu Milford

 


 

Těšíme se na Vás 7.prosince v Praze v Krymské ulici v Lya beer café. Trhy budou probíhat od 12 do 17 hodin. Přijďte si něco koupit se slevou MRK MRK! Zde je odkaz na událost: Facebook událost

Ve stejný den 7.12. budeme i na Vánočních trzích v Lounech. Více info brzy.

 


 

Starému Vagnumu odzvonilo! Vyprodáváme poslední kousky a přichází nový Vagnum design.

Ten nový je zde. Chtělo to něco méně grafického, něco více v pohybu.

VÝPRODEJ STARŠÍHO VAGNUMU NAJDETE ZDE: výprodej Vagnum

NOVÝ VAGNUM NAJDETE ZDE: nový Vagnum

 


 

Aby se Vám lépe vybíralo zboží, které Vám sedí, přidala jsem kategorii Výběr podle VELIKOSTI. Některá trika/tašky jsou pouze po jednom kusu nebo ve výprodeji a už k dostání nebudou, tak věřím, že se Vám doteď “blbě”hledalo, co si vůbec můžete pořídit.

Děkuju za podporu!

Vaše Gabu Milford

 


Šťastnej novej!!

 


LACTOSE

Nový potisk trika je tady! Lacoste nebo Lactose, to je přece jedno, koho to zajímá..

Objednat zde

.


 

Děkuju všem za skvělý druhý ročník Vagnumfestu!

I přes nepřízeň počasí jsme si to užili a všechno jim vypili!

 


 VAGNUMFEST 2018

22.-23.6.2018

dvoudenní festival hudby a srandy 

Plánujeme druhý ročník Vagnumfestu, oslavy Vagnumu, který vznikl spojením toho nejlepšího českého symbolu a skvělého nanuku.

Opět s klukama z kapely Afterspoon a opět na skvělém místě s velkou zahradou v Modré Vopici v Praze ve Vysočanech. Kdyby se to někomu zdálo z ruky, věřte, že areál je skvělý pro letní dny na čerstvém vzduchu a samozřejmě pro koncerty, takže se to vyplatí. Místo je proslulé undergroundovou historií už od devadesátek. Začneme v pátek 22.6. ve 20h večer a v sobotu 23.6. od 18h.

Na místě bude prodej trik od Gabu Milford za sníženou cenu. Také nově budeme mít při ruce tatérku Terku Žižkovou, která Vám může splnit kreativní sen na kůži. Úžasná Katartina předvede fireshow. Na zahradě opět vyvěsíme bílé plátno pro kreativní duše a poskytneme barvy a štětce pro malbu.

Modrá Vopice nabízí spoustu druhů alkoholického osvěžení, můžete se podívat zde osvěžení Modré Vopice. Kromě tekutého osvěžení nabízí i dobroty z grilu – grilovanou klobásu a grilovaný hermelín.

 

ODKAZ NA FACEBOOK UDÁLOST ZDE

 

Afterspoon
Rock’n’Roll – Grunge / Praha

Bandzone
Instagram

 

The Avenues
Alternative Rock/ Praha

Instagram
Youtube

 

The Backroad Deals
Rock’n’Roll / Praha

Bandzone
Instagram

 

IBY POP
Acoustic Pop / Praha

Youtube
Instagram

 

The Vice
Sinister rock’n’roll / Švédsko – Stockholm

Bandzone
Instagram

 

Hell Paso
Noise, Post-hardcore / Praha

Bandzone

 

WOSA
Punk-rock / Praha

Bandzone

 

Informace ohledně času hraní kapel a další budeme průběžně aktualizovat. Změna programu vyhrazena.

Díky, že přijdete! Těšíme se na Vás!
Váš VagnumFest team 🙂

 


 

Gabu Milford používá od roku 2017 kvalitní trika z organické bavlny se známkou FairWear.

,,Je třeba žít ve shodě s přírodou.” Tacitus Publius Cornelius- letopisy Dějiny Říma v letech 14 -96

Gabu Milford trika jsou ze 100% organické bavlny. Náš dodavatel má starost o životní prostředí a taky se stará.

Trika jsou šita v Bangladéši, dodavatel trik spolupracuje s neziskovou organizací FairWear, která se stará o práva a férovému přístupu k zaměstancům.

Fairwear Foundation (FWF) je mezinárodní organizace, která si klade za cíl zlepšit život lidem, pracujícím v oděvním průmyslu. Fairwear Foundation je nezávislá a nezisková organizace, která prověřuje pracovní podmínky v továrnách v 11 zemích v Asii, Evropě a Africe a zajišťuje, aby pracovníci dostávali spravedlivou mzdu, aby pracovali v čistém, bezpečném a příjemném pracovním prostředí. FWF samozřejmě organizuje nezávislé neohlášené audity, aby se ujistila, že jsou standardy skutečně dodržovány.

Členské společnosti se zavazují k implementaci Code of Labour Practices do celého řetězu dodavatelů, který zahrnuje tyto standardy:

  • lidé si vybírají zaměstnání na základě svobodné vůle;
  • vyloučení diskriminace;
  • zákaz práce dětí mladších 15 let;
  • zaměstnanci mají právo vstoupit do odborů;
  • zásada minimálních platů;
  • regulovaná pracovní doba;
  • zdravé a bezpečné pracovní prostředí;
  • právně závazný pracovní vztah.

     

Who we are

 


NOVÉ LÁTKY na kapsičky Z NEW YORKU!

10.4.2018

Gabu Milford je oblečení s příběhem a látky z cest. Z New Yorku si domů přivezu boží látky na kapsičky a knížku The Mood Guide To Fabric and Fashion z obchodu s textilem MOOD, tenhle obchod je ráj na zemi! Za pár dní jdu obhlédnout látky v Mexiku. V květnu se vrhnu na nová trika! Vyrábím také trika, které jsem nechtěla dávat na e-shop z toho důvodu, že jsem je nedokázala dělat dost rychle nebo jsem měla jen pár originálních kusů. Od školy mám teď pauzu, takže se do toho můžu konečně ponořit, tak čekejte nové přírůstky do Milfordí rodiny :). Jelikož jsem zrovna na cestách, tak některá trika, co nemám skladem, můžu potisknout/ pomalovat a poslat až po 2.květnu. Užívejte jara!!!

 


 

TEXTIL S PŘÍBĚHEM

 16.2.2018

Nejen, že mé potisky si s sebou nesou své dvojsmysly nebo svůj příběh, ale i látky, ze kterých stříháme kapsičky. Spoustu z nich je vyloženě retro, několik let čekaly ve skříni na svůj správný čas. Nebo tu jsou nikdy nenošené kalhoty, nikdy nedošitý župan… všechno má další šanci!! Jiné látky objevujeme na cestách po světě, například tu velmi oblíbenou modrou květovanou látku, tu červenou s bílými puntíky a další jsme přivezli z Tenerife <3.

 

 

           

          

 


RUČNÍ PRÁCE S LÁSKOU

6. ledna 2018

Gabu Milford je rodinná spolupráce, já, můj přítel Dan a moje mamka Iva. Bez nich bych v tomhle druhu podniku ani nezačala. Mamka zapojuje šikovné ruce a léta studií v oděvním oboru. Tomu se profesionálně nevěnuje, tak jí trochu plním sny. Dan zase ví, jak na to. Má rady ohledně všeho, protože zázračně všechno ví! Taky mi samozřejmě moc pomáhá “brainstorming” s kamarády u piva, to se pak nápady kreslí samy.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


POUR FÉLICITER 2018

 

1.ledna 2018

Jednoduše skvělý rok 2018!

Věděli jste, že novoročenky / PF jsou vyloženě českou a slovenskou zvyklostí? Nikde jinde po světě je nedělají. Každý jistě pochopí, že letošní PF reprezentuje naši českou a slovenskou vynalézavost, naše logo pro vagínu, které taky nikde jinde ve světě nedělají.

 

January 1st, 2018

Simply amazing year 2018!

PF is a Czech and Slovak traditional New Year´s Card, no other country has this tradition. PF is a shortcut for Pour Féliciter which is standing for “be happy in the forthcoming year”. This PF is representing Czech and Slovak inventiveness, logo for vagina, which is not being known in the world yet.

 

 


Vánoce na poslední chvíli

Vážení příznivci Gabu Milford, také nakupuji dárky na poslední chvíli, ale pokud byste si pro někoho nebo pro sebe chtěli pořídit dárek ode mě, berte prosím na vědomí, že poslední objednávky přijímáme do 19.12. včetně, aby Vám na poštu a potom pod stromeček stihly dorazit.  Objednávky zadané po 19. prosinci posíláme až od 2.ledna 2018.

 

 


Rozhovor o vagínách

1. prosince 2017

koukni se na video 🙂 klikni sem

Jednou mě oslovila Pája z Koule.cz, jestli bych s ní udělala rozhovor o tématu, které nejčastěji zobrazuju na svých trikách a taškách. No a tak se stalo. Na natáčení jsem byla jsem dost nervózní a celý den se mi klepala pravá ruka. Ale za to také mohlo fénování textilu horkovzdušnou pistolí (to je ta absolutně nezáživná poslední část sítotiskového procesu). Natáčení proběhlo tak rychle, že jsem se stačila zaseknout pouze dvakrát a z nervozity jsem asi nezmínila všechno, co bych ráda. Příště, pokud mě někdo někdy zase osloví, tak nesmím zapomenout toho zapomenutého panáka chilli vodky vypít!!! Každopádně děkuju Páje za rozhovor, byla to sranda a ani jsem se nesložila, jak jsem předpokládala.

Vaše Gabu Milford

 


Nová Vagnum kolekce je tady!!

5. září 2017

Včera jsme vyzvedli novou sítotiskem potištěnou Vagnum objednávku. Teď musíme pořídit skvělé fotky na skvělých lidech, nahrát sem a poslat Vám trika nebo tašky domů!

September 5th, 2017

Yesterday we picked up new order with silkcreen printed Vagnum textiles! Now we have to take nice pictures on some lovely people, upload it here and send tshirts or bags to your houses!

 


Nová Vagnum kolekce je na cestě!

28. srpna 2017

Brzy zveřejním nové Vagnum kousky, nový textil a víc barev! V e-shopu jsou v nabídce kousky, které jsou už posledními a znovu v nabídce nebudou. V České republice a na Slovensku je poštovné zdarma.

August 28th, 2017

Very soon I am  going to publish new VAGNUM collection! New textile, more colours! There are some last piece items which are not going to be available anymore. Worldwide shipping is free on order over 50 dollars, free in Europe on order over 39 dollars, always free shipping in Czech republic and Slovakia.

 


Vagnumfest 2017

Červenec 2017

Děkuju za skvělý Vagnumfest v Modré Vopici! Děkuju Vám všem, kteří jste pomáhali organizovat, děkuju kapelám, že chtěli hrát :), děkuju barmanům, klubu a všem, kteří přišli podpořit dobrou párty! Já jsem to jako obvykle nevydržela a připila jsem se už během večera, tak doufám, že jste ocenili, když jsem rozdávala panáky vodky! Mrzí mě, že jsem nezvládla pořídit víc fotek, byla jsem zaměstananá prodejem triček, opíjením se a tančením. Příští rok se s fotkama polepším a bude to ještě více nadupaný! Letos jsme měli jen měsíc na přípravu, příští rok budeme připraveni ještě lépe!!! Natáhneme víc prostěradel k pomalování, bude víc kapel a více prodejců! Tak se těším, už se spekuluje o datu 23.6. opět v Modré Vopici!

Vaše Gabu Milford

July 2017

Thank you for the fantastic event Vagnumfest (June 30th, 2017) !. Thank you everybody who helped us make it happen! Thanks to all the awesome bands, co-organizators, club, bartenders and for sure thank you all who came to enjoy the party!

Your Gabu Milford

 

    

  

  

  

c

 

 

 

 

Gabu Milford