🚚 DOPRAVA A ZPŮSOB PLATBY 💰

Doba doručení produktů je v České republice i po světě 7-14 dní (dobu doručení můžou ovlivnit svátky). Některé produkty (například plavky) mají delší výrobní dobu, takže doručení může trvat až tři týdny od objednání.

Způsob platby:

  • Paypal – Platba se uskuteční do pár minut, pokud je zboží skladem, ihned posíláme.
  • Platba platební kartou – Pro tento způsob platby můžete využít Paypal. Paypal slouží i pro okamžité platby kartou, aniž byste museli mít u Paypalu účet.
  • Platba bankovním převodem – Objednávku prosím zaplaťte přes platební příkaz z Vašeho bankovního účtu na náš, jako variabilní symbol použijte kód objednávky. Objednávku posíláme po obdržení platby, pokud platbu neobdržíme do 5ti pracovních dnů, objednávku rušíme. Detaily k platbě se Vám zobrazí po potvrzení objednávky. Detaily k platbě Vám přijdou i e-mailem.

 

📯 POŠTOVNÉ 📦

Objednávky pro Českou republiku 

  • poštovné zdarma

Objednávky po Evropě 

  • poštovné je 200Kč za položku / cca 8€ per item
  • poštovné je zdarma pro objednávky nad 80€
  • Some products have worldwide free shipping. If so, it will be mentioned in the product description, if there is no mention about it, it means you have to pay the shipping.

Objednávky po světě 

  • poštovné je 250Kč / cca 11 $ per item
  • poštovné je zdarma pro objednávky nad 120 $
  • Some products have worldwide free shipping. If so, it will be mentioned in the product description, if there is no mention about it, it means you have to pay the shipping.

 

 

💸 VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 14ti dnů ♻

Platí pouze pro státy Evropské unie.

V případě, že chcete zakoupené zboží vrátit ve 14ti denní lhůtě (produkt musí být bez známek nošení či praní), vyplňte prosím formulář níže ⤵ , po obdržení Vašeho e-mailu Vám zašleme adresu, kam nám zboží zašlete na vlastní náklady doporučeně s Vaší zpáteční adresou. Pokud zboží vrátíte neporušené (bez známek nošení či praní), po přezkoumání Vám vrátíme peníze za zboží i za poštovní náklady, pro komunikaci použijeme e-mail 📧, který jste vyplnili ve formuláři níže.

 

 

💔 REKLAMACE ZBOŽÍ 💔

V případě, že chcete zakoupené zboží reklamovat, vyplňte, prosím, formulář níže ⤵. Po obdržení Vašeho e-mailu Vám zašleme adresu, kam nám zboží zašlete na vlastní náklady doporučeně s Vaší zpáteční adresou. Po přezkoumání do 30ti dnů a uznání, že jsme pochybili (to znamená, že nejde o vady způsobené běžným nošením nebo nesprávnou péčí o zboží), Vám vrátíme peníze za zboží i za poštovní náklady nebo Vám věnujeme poukaz v hodnotě zboží (to záleží na Vašem rozhodnutí). Pro komunikaci použijeme e-mail 📧, který jste vyplnili ve formuláři níže.

 

 

 

Oblečení je potištěno buďto sítotiskem, digitálně nebo je malováno ručně.

Pokud máte otázky nebo připomínky, kontaktujte mě skrze kontaktní formulář , na e-mailu gabu@gabumilford.com nebo na facebook stránce Gabu Milford.

Gabu Milford