🚚 DOPRAVA A ZPŮSOB PLATBY 💰

Doba doručení produktů je v České republice do 7 dnů. Balíček často přijde do 4. dne. Dobu doručení můžou ovlivnit svátky. Po světě již neposílám, pouze na Slovensko.

Pokud si přejete objednávku zaslat do jiné země, můžete mě kontaktovat přes e-mail [email protected] a domluvíme se.

Většinu produktů Vám přiveze DPD (tato informace je napsaná v popisu produktu), jakmile tiskárna předá zásilku DPD, přijde Vám email, kde si můžete místo a čas doručení upravit. Produkty, které mám skladem, posílám Českou poštou, to jsou starší zásoby trik, které jsem tiskla nebo malovala ručně (tato informace je napsaná v popisu produktu).

Způsob platby:

  • Paypal – Platba se uskuteční do pár minut.
  • Platba platební kartou – Pro tento způsob platby můžete využít Paypal. Paypal slouží i pro okamžité platby kartou, aniž byste museli mít u Paypalu účet.
  • Platba bankovním převodem – Objednávku prosím zaplaťte přes platební příkaz z Vašeho bankovního účtu na náš, jako variabilní symbol použijte kód objednávky. Objednávku posílám po obdržení platby, pokud platbu neobdržím do 5ti pracovních dnů, objednávku ruším. Detaily k platbě se Vám zobrazí po potvrzení objednávky. Detaily k platbě Vám přijdou i e-mailem.

 

📯 POŠTOVNÉ 📦

Objednávky pro Českou republiku 

  • poštovné zdarma

Pro objednávky do zahraničí využijte můj Etsy obchod https://www.etsy.com/shop/CzechThatPrint. Posílám do USA, Kanady a Německa. V těchto zemích jsou i tiskárny, se kterými spolupracuju. Pokud byste chtěli objednávku poslat do jiné země, kontaktujte mě.

 

💸 VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 14ti dnů ♻

Platí pouze pro státy Evropské unie.

V případě, že chcete zakoupené zboží vrátit ve 14ti denní lhůtě (produkt musí být bez známek nošení či praní), vyplňte prosím formulář níže ⤵ , po obdržení Vašeho e-mailu Vám zašlu adresu, kam mi zboží zašlete na vlastní náklady doporučeně s Vaší zpáteční adresou. Pokud zboží vrátíte neporušené (bez známek nošení či praní), po přezkoumání Vám vrátím peníze za zboží i za poštovní náklady, pro komunikaci použiju e-mail 📧, který jste vyplnili ve formuláři níže.

 

 

💔 REKLAMACE ZBOŽÍ 💔

V případě, že chcete zakoupené zboží reklamovat, vyplňte, prosím, formulář níže ⤵. Po obdržení Vašeho e-mailu Vám zašlu adresu, kam mi zboží zašlete na vlastní náklady doporučeně s Vaší zpáteční adresou. Po přezkoumání do 30ti dnů a uznání, že chyba je na mé straně (to znamená, že nejde o vady způsobené běžným nošením nebo nesprávnou péčí o zboží), Vám vrátím peníze za zboží i za poštovní náklady nebo Vám věnuju poukaz v hodnotě zboží (to záleží na Vašem rozhodnutí). Pro komunikaci použiju e-mail 📧, který jste vyplnili ve formuláři níže.

 

 

 

Oblečení je potištěno buďto sítotiskem, digitálně nebo je malováno ručně.

Pokud máte otázky nebo připomínky, kontaktujte mě skrze kontaktní formulář , na e-mailu [email protected] nebo na facebook stránce Gabu Milford.

Gabu Milford